LASEROWA DEPILACJA SOPRANO ICE PLATINUM

Depilacja Laserowa SOPRANO ICE PLATINUM

Kiedy zastanawiasz się nad wyborem depilacji laserowej … Myślisz, który rodzaj lasera będzie odpowiedni dla Twojej skóry i rodzaju owłosienia … Czy zabieg będzie skuteczny, a jednocześnie szybki i komfortowy...

Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.
Nigdy dotąd depilacja laserowa nie była jednocześnie tak skuteczna i komfortowa!

POTRÓJNE DZIAŁANIE W JEDNEJ GŁOWICY SOPRANO PLATINUM TRIO:
Aleksandryt – 775 nm
Dioda – 810 nm
Nd:Yag – 1064 nm

Jeśli kiedykolwiek wykonywałeś zabiegi depilacji laserowej, możesz mieć pewne obawy związane z odczuciami pieczenia i kłucia oraz uszkodzeniami skóry, które może zostawić laser diodowy starszego typu. Wykonując zabiegi przy pomocy Soprano ICE Platinum nie masz się czego obawiać – laser wyposażony jest w najnowocześniejszą Technologię IN-MOTION umożliwiającą wykonanie zabiegu w sposób bardzo komfortowy dla klienta, polegający na masażu ciepłą głowicą obszarów poddawanych depilacji.
Nad komfortem zabiegu dodatkowo czuwa
SYSTEM ICE™ – zapewniający aktywne chłodzenie kontaktowe, minimalizujący odczuwalność zabiegu

Laser sprawdza się również w przypadku jasnych, cienkich włosów, bez względu na fototyp skóry!
Soprano ICE Platinum trwale usuwa każdy rodzaj włosa, zapewniając szybkie i skuteczne rezultaty już od pierwszego zabiegu! Jasne i cienkie włosy, meszek na twarzy, ciemna skóra? Dla Soprano ICE Platinum żaden rodzaj włosów i skóry nie jest wyzwaniem. Zaawansowana technologia pozwala cieszyć się piękną i gładką skórą na całej powierzchni nóg, a nie tylko na wybranych fragmentach.

Zaawansowana technologia Lasera zapewnia nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo

TECHNOLOGIA SHR™- zapewnia skuteczne niszczenie mieszków włosowych bez uszkadzania otaczającej ich tkanki

Zabiegi depilacji laserowej Soprano ICE Platinum nie powodują uszkodzenia naskórka. Po zabiegu nie zostają żadne ślady w postaci oparzeń, nadżerek, nie tworzą się strupy, skóra nie ulega złuszczaniu, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zabiegów depilacji laserowej przez cały rok. Laser posiada certyfikat FDA dla fototypów I-VI i dla skóry opalonej.
Z Soprano ICE Platinum nie musisz robić przerw w sesji zabiegowej z powodu lata!

Soprano ICE Platinum wyposażony został w dodatkową głowicę Facial Tip, umożliwiającą depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrze nosa czy uszu.
Zabiegi laserem Soprano ICE Platinum wykonywane są z niespotykaną dotąd szybkością, przykładowe czasy zabiegowe: całe nogi – 30 min., klatka piersiowa mężczyzn – 15 min., bikini całkowite – 15 min., co sprawia, że nie musisz tracić cennego czasu na fotelu zabiegowym i możesz je wykonać nawet w przerwie na lunch.

Soprano ICE Platinum to najnowszy laser do depilacji, stworzony w 2017 r. przez Alma Lasers™– światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych, przeznaczonych dla medycyny estetycznej i chirurgii. Izraelski potentat oferuje innowacyjne systemy łączące kilka technologii w jednym urządzeniu, które wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom klientów.

Soprano ICE Platinum otrzymał nagrodę INNOWACJA na 34 Kongresie i Targach LNE w Krakowie w 2017 r. Odznaczenie przyznawane jest produktom i usługom, które wnoszą nową jakość do branży beauty.

Wciąż się zastanawiasz? Nie trać więcej czasu. Soprano Ice Platinum zapewnia wyjątkową skuteczność,
nie pozostawiając żadnych wątpliwości w doborze odpowiedniego rozwiązania!

· świeża opalenizna (skóra poparzona, łuszcząca się)
· regularne przyjmowanie preparatów i leków fotouczulających (zioła, antybiotyki, psychotropy) – odstawiamy na 2 tygodnie
· kuracja izotretynoiną
· skóra świeżo po peelingach chemicznych
· skłonność do tworzenia blizn przerostowych i bliznowców
· aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne (opryszczka)
· choroby skóry w miejscu przeprowadzania zabiegu
· przerwana ciągłość naskórka (omijamy obszar zabiegowy)
· choroby autoimmunologiczne (za zgodą pacjenta, skórne w fazie remisji)
· nowotwory do 5 lat od kuracji antynowotworowej
· ciąża
· laktacja (bez wpływu na mleko, możliwa zmniejszona skuteczność zabiegów z powodu zaburzeń hormonalnych)
· nie leczone zaburzenia hormonalne
· kremy z retinolem, wit. C (wysokie stężenia) – odstawiamy na tydzień
· depilatory, kremy depilacyjne, wosk, pasta cukrowa odstawiamy na m-c przed zabiegiem, między zabiegami tylko maszynka

beautiful young woman having laser hair removal on armpits