Infuzja tlenowa jest doskonałym narzędziem dla dermatologicznych i kosmetycznych zabiegów. Tlen jest fundamentalnie ważny dla wszystkich procesów zachodzących w skórze.
Transdermalna Infuzja Tlenowa
Rewolucja w nieinwazyjnej aplikacji preparatów w głąb skóry. Produkty do tlenoterapii opracowane przez specjalistów ze Szwajcarii i Niemiec.
Zabieg wykorzystując zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego 96% tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność igładkość.
W naszej ofercie posiadamy 5 różnych terapii celowanych:
- Przeciwzmarszczkowa
- Odbudowująca strukturę skóry
- Przeciwtrądzikowa
- Na przebarwienia
- Na trądzik różowaty i cerę naczyniową,
Wskazania do zabiegu:
- Cera niedotleniona
- Trądzik aktywny
- Trądzik różowaty
- Podrażnienia i uszkodzenia skóry
- Podrażnienia po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych,
- mikrodermabrazji
- Cera szara, zestresowana i zmęczona
- Skóra odwodniona i przesuszona
- Świeże przebarwienia „Przed wielkim wyjściem”
- Jako profilaktyka przeciwstarzeniowa
- Delikatna skóra w okolicy oczu
EFEKTY Infuzji tlenowej
- poprawa kolorytu skóry
- widoczny lifting skóry
- wypełnienie zmarszczek
- poprawa konturów twarzy i oczu
- ujędrniona skóra
- niwelowanie zapalnych stanów trądzikowych
- zdecydowanie gładsza skóra w okolicach oczu i ust
Tlenoterapia jest doskonałym narzędziem dla dermatologicznych i kosmetycznych zabiegów. Tlen jest fundamentalnie ważny dla wszystkich procesów zachodzących w skórze.
Ceny:
twarz 250zł
twarz+szyja 300zł